...i...
...i...
18   2039   8  
Krzakozaur 25.10.2013 | Łódź Żabieniec
Chciałoby się powiedzieć, kropka nad i , kończąca tę dyskusję http://www.ok-kolej.pl/details.php?image_id=11514

Bocznice na łódzkim Żabieńcu potrafią zaskakiwać, raz są spowite gęstą mgłą, innym razem oświetla je piękne słońce. Jedno się nie zmienia, poczciwa stonka, która tę bocznicę obsługuje :D.

P.S: Panie http://www.ok-kolej.pl/member.php?action=showprofile&user_id=283 , o co chodzi?, przecież ja chcę tylko fotografować kolej :D:D:D

Dodano: 02.10.2014 01:00

Inne w Kategorii SM42 / 6Dg / Ls800 / Ls1000
Komentarze
janiezbedny 02.10.2014 09:59
Klimat poranka. +
Rafno 02.10.2014 10:00
Podzielam zdanie Piotrka... genialny klimat z łódzkich bocznic :)
Barnim 02.10.2014 12:58
"Stonka" się wyłania z bocznicy odmętu.
Było tak od razu, a nie siać zamętu ;D

.....doc.....
Michal 02.10.2014 19:16
Widać zapadłem Tobie w pamięci. Wyraziłem swój pogląd i specjalnie dla mnie zdjęcie zamieszczasz czekając na mój komentarz? Nie. Dziękuję.
Bar_tek 02.10.2014 20:26
BDB! ++
Drago 03.10.2014 07:15
Bartek wyluzuj, galeria się sama sobie kręci więc po co nakręcać atmosferę.
Krzakozaur 03.10.2014 08:20
Jestem wyluzowany :D, Kolega Michał sam prowokuje do takich zachowań, ale może oto mu właśnie chodzi, pozdrawiam
Michal 03.10.2014 08:58
Komentując kogoś zdjęcie/opis prowokuję autora do jakiś zachowań? Bartek - pod Twoimi zdjęciami postaram się nie pisać już nic.
Krzakozaur 03.10.2014 09:50
Michał,wróć do swojego pierwszego komentarza pod moim poprzednim zdjęciem, jeśli już zapomniałeś o co chodzi. Rozumiem,jakbyś skomentował orazek,poszukał jego plusów lub mninusów, a Ty się czepiasz opisu. Cały czas czekam na Twoje, pierwsze foto,które potwierdziłoby Twoje racje. Temat chyba wyczerpany, nie będę już się rozpisywał, bo znów ktoś powie, że szukam dziury lub chce zwrócić na siebie uwagę :D. Niech każdy z Nas idzie w swoją stronę. Pozdrówki :D:D:D
Drago 03.10.2014 10:08
Bartek wyluzuj lokomotywe !
Drago 03.10.2014 10:11
A co do Michala to powiem tak. W dobie komputerów sztuka pisania ręcznego zostala nie co przykryta przez klepanie w klawiaturę. Więc wcale się nie dziwie, że ludzie nadużywaja znaków interpunkcji lub o nich zapominają całkowicie. Pewne rzeczy są do przyjęcia. Cieszę się, że nie piszemy jeszcze pismem PoKeMoNoWyM :D takim jak tu zaprezentowałem.
Nabierzcie do pewnych rzeczy dystansu, czasami drobna uwaga nie zaszkodzi ale Bartek nie ma się też co odgrywać zaraz.
Maciej Mikołajczak 03.10.2014 10:42
Nie lepiej pogadać o kolei i o tym co na zdjęciu, opowiedzieć przy tym jakąś ciekawą historię czy przygodę związaną ze zrobieniem foty czy tym miejscem zamiast żreć się o pierdoły? Zapominacie podobnie jak wielu ludzi pasjonujących się koleją co jest w tym wszystkim najważniejsze :)

Zdjęcie całkiem fajne, choć jak dla mnie trochę za ciemno, można było nieco bardziej od boku się ustawić pod kątem i zmniejszyć szkodliwe działanie focenia pod słońce, zdjęcie nabrałoby trochę kolorów. Mimo wszystko doceniam, bo focenie pod słońce to niezwykle trudna sztuka ;)

Nie ma się też co obrażać o wszystko - jeśli krytyka widzów jest konstruktywna i obiektywna (bez jakichś tam zemst, odwetów i dosrywania) to trzeba ją umieć z pokorą przyjąć na klatę. Na OKejce i tak towarzycho prezentuje o całe mile świetlne wyższy poziom niż na TWB, jest pozbawione anonimowych hejterów i trolli robiących ferment swoimi wymiocinami pod zdjęciami użytkowników, oraz maluczkich zawistników którzy dają minusy zdjęciom bez namysłu albo celowo i złośliwie nie pisząc ani słowa dlaczego wystawili taką ocenę. Jednak jak mi to Kolins powiedział, tam jest taka dziecinada iż boją się że ktoś weźmie odwet na nich za krytykę...

Mało tylko u nas jakichś fajnych dyskusji pod zdjęciami, stanowczo za mało :P Trochę komentuję to tu to tam jakieś foty by to nieco rozbujać. Opisy też mam celowo rozbudowane by właśnie skłonić do jakiejś dyskusji i zainteresować wiarę ;) Choć świeżo dodana fota przeze mnie ma tym razem krótki opis :D
janiezbedny 03.10.2014 11:06
No nie wiem czy komentarz "Daj więcej wielokropków - doceni to więcej użytkowników" można uznać za konstruktywną krytykę, tym bardziej, że nie odnosi się w ogóle do zdjęcia. Dla mnie jest to typowy zaczepny komentarz, który nic nie wnosi do dyskusji. A pisanie o "kółku wzajemnej adoracji" mnie jako użytkownika galerii obraża, bo oceniam fotografie, a nie autora. Przynajmniej ja tak to odbieram. Z mojej strony koniec tematu, idę się wyluzować:).
Michal 03.10.2014 14:04
Ok. Zrozumiałem. Skoro dowolny styl opisu pod zdjęciami jest tutaj akceptowany przez amidnistrację to ja nie mam nic do dodania. Zwróciłem uwagę na to co przykuło moją uwagę. Jeśli Autor poczuł się urażony to przepraszam. Zrozumiałem że w komentarzach można odnosić się tylko do zdjęcia. Nie był to komentarz zaczepny. Ja nie oceniałem w żaden sposób zdjęcia. Jak się okazuje sam popełniam błędy w pisowni (zdaje się rabotnik pod poprzednim zdjęciem wytknął mi to). Przyznaję się. Uwierzcie mi jednak kiedy ja uczęszczałem do szkoły podstawowej zapisałem nie jeden zeszyt, było osiem klas i nie było chmurek i słoneczek ale to nie uchroniło mnie przed tym ;) Każdy popełnia błędy ale zwycięża ten kto z nich wyciąga wnioski i unika tego w przyszłości.
@Bartek - nigdzie nie napisałem, że kiedykolwiek zamieszczę zdjęcie.
Kończę swój wpis. Jeśli będzie nam dane (z którymkolwiek z Was) spotkać się kiedyś wzdłuż zachodniego ostbahnu to będzie dobrze wytłumaczyć sobie to na żywo zamiast takich wpisów.
Życzę Wam udanego weekendu. U mnie pogoda świetna, w niedziele mają być powroty eszelonów, ja dziś mam urlop więc czego chcieć więcej?
Drago 03.10.2014 14:26
Michał, a w żadnym wypadku w komentarzach pod zdjęciem nie trzeba się tylko i wyłącznie odnosic do zdjęcia. Osobiście to jako administracja nie ingerujemy w niczyje wpisy czy opisy (jesli fest ktoś nie przegina), ale komentarze które tu piszemy powinny byc swoistego rodzaju pewnym ostrzeżeniem, i tu chyba żółta kartka dla Bartk, gdyz jest to kolejny raz. Nie mówie, że kolejna kartka dyskwalifikuje zawodnika, ale bylismy zmuszeni kiedys na pewnien czas komus konto przyblokować dopóki nie zmieniło sie nastawienie. A tego nie chcemy. Ostatnio zauważylem, że wszystko kręci się wokół Bartka.
Krzakozaur 03.10.2014 15:56
Podobnie jak Michal rozpoczynam urlop,też się z tego cieszę i wyluzowany jestem :D. Zaskoczyła mnie ta żółta kartka, wszak broniłem tylko swoich racji nikogo przy tym nie obrażając i z persektywy czas widzę,że miałem jednak rację. Jak to mówią ,,Mowa jest srebrem, a milczenie złotem '',wybieram złoto, nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Miłego, słonecznego weekendu.
Tagi
SM42SM42-2050StonkabocznicaŁódź_Żabieniecłódzkiejesień
Exif
Make: NIKON
Model: COOLPIX P7100
Exposure time: 1/1250 sec(s)
Aperture value: F/5.6
ISO speed: 100
Date created: 25.10.2013 10:04:37
Focal length: 28.9mm
Mapa

RSS Feed: ...i... (Komentarzy)