
|
|
|
| Lubuszanin objazdem |
|
|
|
Gumis47
|
20.06.2026 | Zbąszyń Przedmieście (Zbąszyń-Stefanowo) |
|
W słoneczny sobotni poranek spokój na położonym na obrzeżach Zbąszynia przystanku przerywa normalnie niewidywany tu pociąg dalekobieżny w postaci IC "Lubuszanin" z Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry do Warszawy Wschodniej prowadzonego przez SM42-900 za którą znalazł się zimny EU160-055. Był to jeden z pociągów dalekobieżnych normalnie kursujących po LK3 który w dniach 19-21.06.2026 skierowano objazdem po LK359 i LK357 przez Wolsztyn i Grodzisk Wielkopolski po zerwaniu sieci między Nowym Tomyślem a Opalenicą gdzie aktualnie z powodu prac inwestycyjnych czynny jest tylko jeden tor.
Dodano: 22.06.2026 20:39
|
|
| Komentarze |
|
|
Kospal |
22.06.2026 22:44 |
|
Bajka! Piękne poranne słońce i klasyczny wóz na czele + Niezły dokument
|
|
| Exif |
| Make: |
NIKON CORPORATION |
| Model: |
NIKON D3300 |
| Exposure time: |
1/500 sec(s) |
| Aperture value: |
F/9 |
| ISO speed: |
200 |
| Date created: |
20.06.2026 08:55:53 |
| Focal length: |
40mm |
|