| Komentarze |
|
|
Podgałęźny |
18.05.2026 22:34 |
|
Bardzo ładna perspektywa.
|
|
|
Miedziok86 |
19.05.2026 01:57 |
|
Elegancko to wyszło + Jak jest w tej chwili z ruchem towarowym na odcinku Legnica - Rudna Gwizdanów? W lutym przez kilka dni był spory ruch. Pytam bo niebawem się wybieram w te okolice w czerwcu.
|
|
|
Narek |
19.05.2026 09:45 |
|
Ruch towarowy obecnie jest znikomy, oprócz stałych pociągów Polmiedzi to mało co jeździ. Najlepiej wybrać się z rana, za każdym razem jak się wybierałem od 6 do 9 to conajmniej 2-3 składy wpadały, w późniejszych godzinach to może coś pojechać ale nie zawsze.
|
|
|
Cinkovski |
20.05.2026 16:20 |
Z Matejką gwoli ścisłości. :)
Fajna klatka. +
|
|
| Exif |
| Make: |
Canon |
| Model: |
Canon EOS RP |
| Exposure time: |
1/500 sec(s) |
| Aperture value: |
F/5.6 |
| ISO speed: |
250 |
| Date created: |
15.05.2026 18:08:21 |
| Focal length: |
300mm |
|